Suurem keha- kõrgem hind

Surrem keha- suurem hind

Vaatan tihti linnas liikuvaid suuri mehi, no neid väga suuri, kes loiult kuhugile kõnnivad. Nad näevad välja väsinud ja on ilmselge, et neil on raske. Mina aga imestan, kust kohast need mehed endale riided ostavad. Kas nii suuri rõivaid on ka raske leida? Helistan oma vennale, kes on ka üsna suur mees. Vastuseks saan, et sitaks raske on. Saan ta käest teada, et tavapoodides, nendes levinumates, nii suuri riideid pole. Selleks, et midagi leida, peab väga palju poode läbi käima ja lõpuks tekivad masendus ja viha. Sest keegi kusagil pani paika mingid nii-öelda keskmise inimeste standardid (ma ei kahtlegi, et selle jaoks on olemas mingi matemaatiline valem), mille järgi valmistatakse tööstuses riideid, mis siis poodidesse jõuavad. Fakt on aga paraku see, et ühiskonnas on väga palju inimesi, kes ei vasta standardile. Liiga suuri riideid saab teha lühemaks või kitsamaks, aga suuremaks tegemine on juba raskem.

Teine probleem, mis vennaga vesteldes ilmsiks tuli, on see, et kui sa, keskmisest suurem inimene, poest mõne sobiva rõivaeseme ka leiad, juhtub see reeglina olema mõnest kallist brändipoest, kus sa siis pead selle eest üsna kõrget hinda maksma. Ja maksad ka, sest tead, et mujalt sa ilmselt enam midagi ei leia.

Rõivastumine peaks olema midagi lihtsat. Kõigi jaoks. Sest seda peab iga päev tegema. Mood ei ole ainult naiste pärusmaa. Olid kord ajad, mil meeste rõivad olid kirevamad ja suurema tähelepanu all kui naiste omad. Meestemood on rikkalik ja vahelduv. Hea, kvaliteetne ja ilus rõivas tõstab enesekindlust ja tekitab hea tunde. Loomulikult peab ta ka siis mugav olema.

Keskmisest suuremal mehel on küll raskem endale poest sobivaid riideid leida, kuid kui need leida, peaksid nad olema kvaliteetsed. Sest kvaliteet on tähtsam kui mood. Suuremad mehed peaksid sel juhul rohkem tähelepanu pöörama detailidele, sest need räägivad inimese kohta nii mõndagi. Härra Giorgio Armani ütleb näiteks, et käekell on üks tähtsamaid asju, mis sa ostad – see ütleb inimese kohta paljugi.

Kui oled suur ja hädas riiete leidmisega, siis sind võib aidata motleydenim.ee.